O Firmie

Jesteśmy jednym z liderów marketingu wielopoziomowego - marką, która łączy ludzi z pasją, nietuzinkowych, takich, którzy chcą zmieniać swoje życie i stawiają w nim na nową jakość. Dostarczamy wysokiej jakości produkty w atrakcyjnej cenie bezpośrednio do domów Klientów, z pominięciem tradycyjnej sieci sklepowej.

FM WORLD POLSKA działa w branży FMCG. Firma została założona w 2004 r. we Wrocławiu przez Artura Trawińskiego. Już trzy lata później, w związku z dynamicznym rozwojem na rynkach zagranicznych, powstała spółka FM WORLD. Obecnie nasze produkty są znane i cenione w kilkudziesięciu krajach na kilku kontynentach. Na całym świecie z FM WORLD współpracuje z ponad milionem Partnerów Biznesowych, z czego około 200 000 działa w Polsce. Firma stwarza idealne warunki dla rozwoju mikroprzedsiębiorczości, m.in. poprzez profesjonalne wsparcie biznesowo-szkoleniowe.  

 

 

UTIQUE to nowa jakość w świecie luksusowych perfum i kosmetyków, zapewniająca bukiet szczególnych, zmysłowych doznań. Skomponowana dla osób o najbardziej wyrafinowanych gustach. Black, Gold i Ruby to trzy orientalno-drzewne zapachy dla niej i dla niego, zamknięte we wspaniałych flakonach o pojemności 100 ml. Natomiast sekretem siły luksusowego olejku do twarzy i olejku do włosów jest ich naturalne pochodzenie. Nie zawierają konserwantów, są bogate w cenne witaminy, a organiczne certyfikaty potwierdzają najwyższej jakości pochodzenie wybranych składników. UTIQUE do zaproszenie do świata pełnego klasy i wyrafinowania.

 

Aż 150 wyjątkowych zapachów to flagowa oferta FM WORLD. Wysokiej klasy perfumy i wody perfumowane Federico Mahora tworzone są przy współpracy z firmami Perfand oraz Drom Fragrances. Marka Federico Mahora obejmuje także kosmetyki perfumowane (m.in. balsamy, żele pod prysznic, wody po goleniu, kremy do rąk, pianki do golenia, perfumy do włosów oraz inne perfumowane kosmetyki), będące kompleksowym uzupełnieniem zapachów, oraz kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała, takie jak Gold Regenesis, Hello Honey i Spa Senses.

 

Federico Mahora MAKEUP to wysokiej jakości kosmetyki do makijażu, bogate w składniki mineralne, ekstrakty i olejki roślinne, które zapewniają skórze piękny, naturalny wygląd i doskonałą ochronę. Szeroka gama najmodniejszych kolorów pozwala na stworzenie pięknych makijaży, zarówno dziennych, jak i wieczorowych. W ofercie znajdują się kosmetyki stworzone z myślą o różnych typach urody.

 

Logo Smart & Clean sygnuje wysokiej jakości produkty do utrzymania w domu czystości i pięknego zapachu. Asortyment chemii gospodarczej Smart & Clean jest systematycznie poszerzany o kolejne artykuły, wśród nich można znaleźć m.in. produkty do łazieniek, kuchni, ogrodu oraz preparaty neutralizujące zapachy.

 

Aurile to oferta stworzona po to, by się nią delektować. Wyśmienite kawy naturalne i aromatyzowane spełniają oczekiwania nawet największych smakoszy czarnego napoju, a innowacyjne receptury kaw funkcjonalnych są absolutną nowością na polskim rynku. W ofercie znajdują się także doskonałe herbaty liściaste, a także akcesoria baristyczne i eleganckie zestawy porcelany.

 

Klienci i Partnerzy FM GROUP mogą korzystać z usług operatora telefonii komórkowej FM GROUP Mobile. Telefonia FM GROUP Mobile została stworzona specjalnie dla Partnerów FM WORLD, oferując im wysoką jakość usług telefonicznych i dostęp do mobilnego Internetu w bardzo konkurencyjnych cenach.

 

 

KATALOGI I FOLDERY
2019 © FM GROUP World. Wszelkie prawa zastrzeżone.