O Mnie

Cześć ! 🙂

Cieszę się, że trafiłeś w to miejsce. Prawdopodobnie jesteś osobą która szuka sposobu aby osiągnąć coś więcej w swoim życiu czego z całego serca Ci gratuluje. Prywatnie witam Cię jako spełniony mąż i ojciec. Zawodowo jako właściciel biznesu który buduję dzięki współpracy z firmą FM World. Warto wspomnieć, że wcześniej zawodowo przez 7 lat byłem nauczycielem wychowania fizycznego.

Swoją przygodę z firmą FM World rozpocząłem w czasach kiedy jeszcze chodziłem do Liceum w 2008 roku. Główny powód dla którego się wpisałem to fakt, że firma miała w ofercie świetnej jakości perfumy które mówiąc wprost były tanie. Dzięki temu bardzo łatwo sie je polecało i można było dorobic do kieszonkowego.

Pierwszy mój kontakt z firmą, biznesowo nie był udany ponieważ zarobiłem trochę z polecania produktów ale nie miałem pomysłu jak zrobić z tego biznes który będzie się duplikował a inni chętnie będą za tym podążać. Przez niespełna 5 lat od momentu wpisania się do firmy „zaprzyjaźniłem” się z produktami które regularnie używałem i polecałem kilku stałym odbiorcom. Nic nie wskazywało na to, że jeszcze kiedyś zaangażuje się w budowanie biznesu.

Końcówka 2012 roku to przełomowy moment. Był to czas w którym mój znajomy "z boiska" pokazał mi firmę FM World jako model biznesu z gotowym SYSTEMEM działania. Praca w ten sposób okazał się dużo prostsza niż to co robiłem wcześniej.W Marketingu Sieciowego podstawą jest to żebyś wiedział co robić. Od tego momentu zacząłem działać według konkretnego schematu. Po efektach bardzo szybko zrozumiałem co było ogniwem brakującym kiedy pierwszy raz próbowałem swoich sił. W niespełna 9 miesięcy działania wygenerowałem poziom 21% zamykając I Plan Marketingowy a po 12 miesiącach byłem już w II Planie Marketingowym na poziomie P.O

Współpracę z firmą traktuję jako jedna z najlepszych przygód w moim życiu dlatego, że dzięki tej współpracy zamieniłem swoje marzenia w cele i pozwoliłem sobie oczekiwać od życia więcej 🙂

Kilkuletnia współpraca z firmą pozwoliła mi na odbycie niezapomnianych podróży o których wcześniej słyszałem tylko w National Geografphic:

-DUBAJ

-MAJORKA

-REJS PO MORZU ŚRÓDZIEMNYM

-WŁOCHY

-MALEDIWY

-BALI

-SINGAPUR

To tylko część z repertuaru podróżniczego 🙂 Warto żebyś zrozumiał, że dzisiaj możesz stać się częścią tej opowieści wystarczy żebyś dał/a sobie szanse.

Jak widzisz współpracując z FM World warto lubić podróże ale jak się domyślasz to nie jedyne korzyści. Kilka osób z mojego zespołu odebrało auta z programu samochodowego i wielokrotnie otrzymało dodatkowe bonusy finansowe.

Osobiste sukcesy w życiu są bardzo ważne, jednak najwięcej satysfakcji pojawia się wtedy kiedy jako Lider doświadczasz, że osoby z zespołu który tworzysz podążają podobną drogą i realizując swoje cele dla których znaleźli się w tym biznesie.

Życzę Ci abyś pozwolił sobie wrócić do momentu w których miałeś marzenia i na nowo zapragnął je realizować. Z mojego doświadczenia elementem który jest najczęstszym powodem nierealizowania celów to zdecydowanie brak odpowiedniego środowiska. Zapraszam Cię do przekonania się na własnej skórze jak duży wpływ na wyniki w tym biznesie ma fakt w jakim środowisku go budujesz 🙂

Jeśli masz jakieś pytania lub borykasz się z wątpliwościami zachęcam Cię do kliknięcia w zakładkę "Kontakt" i do zostawienia mi wiadomości. Jeśli jesteś zdecydowany aby poznać pierwsze kroki i spróbować swoich sił - kliknij w prawym górnym roku "Dołącz do Nas", wypełnił formularz rejestracji, a ja skontaktuje się z Tobą aby poprowadzić Cię krok po kroku.Pozdrawiam,

Marcin Nowak.

 

KATALOGI I FOLDERY
2020 © FM World. Wszelkie prawa zastrzeżone.