O mnie

Moja historia z FM World rozpoczęła się w marcu 2009 i całkowicie odmieniła moje życie. Zawsze wierzyłem, że będę bogaty, jednak większość czasu spędzałem grając w piłkę nożną i gry komputerowe. Poszedłem na studia bardziej po to, żeby zażyć studenckiego życia, niż zdobyć wykształcenie. Prawdziwe szczęście odnajdywałem przed ekranem komputera, gdzie uczyłem się strategicznego myślenia i współpracy z innymi ludźmi.

Kiedy wróciłem do domu po pierwszym spotkaniu wiedziałem, że odnalazłem swoją drogę w życiu. Możliwości, które daje nam firma spełniają moje ambicje - jedyne co muszę zrobić, to dobrze wykonać swoją pracę.

Churchill kiedyś powiedział, że nic na świecie nie zastąpi wytrwałości. Zgadzam się z tym. Osobiście pracowałem trzy i pół roku, żeby awansować na poziom 21% i utrzymywać się tylko z tego biznesu. Po czterech latach odebrałem pierwszy samochód, po czterech i pół roku wszedłem do drugiego planu marketingowego.

Aktualnie jestem na poziomie amarantowej orchideii, ale moją amibcją jest najwyższy poziom w trzecim planie marketingowym.

W życiu osobistym poszczęściło mi się jeszcze bardziej i od 2007 roku jestem w związku z moją kochaną Bogusią. Od 2017 jesteśmy rodzicami wspaniałego Teodora :) Moje pasje to sport, ten na żywo jak i elektroniczny, piłka nożna, spotkania z przyjaciółmi, snowboard, podróże, a całkiem niedawno rozpocząłem przygodę z motocyklami.

Mam nadzieję, że kiedyś się poznamy! Wszystkiego dobrego :)

KATALOGI I FOLDERY
2021 © FM World. Wszelkie prawa zastrzeżone.