Po prostu odważyłam się marzyć i zobacz co się wydarzyło...

Cześć miło, że Jesteś na mojej stronie.

KIM JESTEM? 

Moje motto: „ŻYCIE TO NIE PRÓBA GENERALNA”

Jak każdy pełnię w życiu różne funkcje: żona, córka, przyjaciółka, siostra, synowa, bratowa, koleżanka, mentorka, trenerka rozwoju osobistego, miłośniczka czworonogów, sprzedawca marzeń,  kobieta sukcesu i kreatorka własnego życia.  

Zastanawiasz się zapewne jak to się u mnie zaczęło i jak się wszystko potoczyło, że znalazłam się w tym właśnie miejscu… 

Przypadek? Zrządzenie losu? A może prawo przyciągania? Wiesz zadziałało wszystko razem. Było to w styczniu 2013 roku. Z propozycją biznesu przyszedł do mnie mój młodszy brat. Niestety nie zareagowałam na tą propozycję biznesową okrzykiem radości i euforią w stylu „ o tak to jest to, zaczynamy chcę związać się z tą branżą do końca swojego życia” ….byłam raczej podejrzliwa i powściągliwa i bardzo, ale to bardzo zdystansowana. Wszystko wydawało mi się zbyt kolorowe, bajkowe no i nie realne.

Czemu tak myślałam? no… bo gdy się kończy trzy kierunki studiów (dziennikarstwo, kulturoznawstwo i negocjacje oraz sztukę dyplomacji) a „ląduje” się w pracy w biurze zakładu budowlanego (co było super lekcją, ale nie było szczytem moich marzeń) to człowiek przestaje wierzyć we własne marzenia. Pracując na etacie czułam, że z roku na rok podcinane są moje skrzydła. W głębi serca pragnęłam czegoś więcej, być szefem samej siebie, pracować z ludźmi, podróżować, nosić szpilki garsonki i czuć, że się spełniam w tym co robię, a nie martwić się czy starczy na rachunki, ratę kredytu hipotecznego i coś tam jeszcze…

 

 

 

Mam wspaniałych rodziców którzy nauczyli mnie bardzo wiele i zawsze we mnie i w brata wierzyli. Powtarzali „możesz być kim tylko zechcesz, wszystko przed Tobą”  od zawsze wiedziałam jedno, że SZCZĘŚCIE w życiu to posiadanie CZASU, ZDROWIA i PIENIĘDZY oraz możliwość dzielenia tego wszystkiego z tymi których się KOCHA.

KIEDY DOZNAŁAM OLŚNIENIA?

Obserwując mojego brata i pozostałe osoby z firmy FM World zrozumiałam, że ten system działania i zarabiania to nie jakaś tam ściema , zrozumiałam, że to jest miejsce gdzie mogę wreszcie połączyć zarabianie pieniędzy z posiadaniem czasu i jedno nie musi wykluczać drugiego – WOW!

Zrozumiałam, że jest to prosty, przejrzysty i oparty na szczerych intencjach i dobrych wartościach biznes. Gdzie tylko i wyłącznie, gdy pomogę zarabiać pieniądze drugiemu człowiekowi wzbogacę się sama.

Doznałam olśnienia, że przecież nie mam nic do stracenia i mogę spróbować, bo po pracy mam te kilka godzin w tygodniu (które najczęściej angażowałam na seriale i inne bzdety)

CO WARTO MIEĆ, ABY ZACZĄĆ ZE MNĄ WSPÓŁPRACĘ

Chęć posiadania jeszcze lepszego życia, trochę chęci do pracy,  POCZUCIE HUMORU i jakieś urządzenie z dostępem do Internetu.

Odważyłam się iść po swoje marzenia i co się wydarzyło?

Dziś mija kolejny rok jak prowadzimy z mężem firmę, co dla mnie najpiękniejsze męża Marcina spotkałam właśnie w FM World. Tworzymy zgrany duet w życiu i w biznesie. Pomagamy ludziom na całym Świecie odnosić sukcesy finansowe i realizować życiowe cele. Dobrze się przy tym bawimy.

Mamy czas dla siebie i swoich bliskich. Spełniamy swoje pasje: podróże, sport,  zbieranie grzybów o świcie, gotowanie, czytanie i wiele wiele innych.

Na przestrzeni tych już 8 lat w branży marketingu sieciowego poznałam mnóstwo fantastycznych ludzi i pomogłam im odnieść sukcesy nawet większe niż moje.

Pamiętaj każdy bez wyjątku zasługuje na życie jakiego pragnie!

Nasza wizja: plaża, słońce,  błękitna woda, palma nad nami, leżak, laptop na kolanach i taka praca co Ty na to?

Zapraszam do naszego zespołu #marketingmarzen „zostań częścią tej opowieści i też odważ się marzyć”

Do zobaczenia

Anna Banaszkiewicz-Rosińska

 

KATALOGI I FOLDERY
2021 © FM World. Wszelkie prawa zastrzeżone.