Marek Idzikowski

Pamiętam jak dziś..to był koniec 2013 roku...

Do współpracy z firmą Fm World, zainspirowała mnie moja żona Kasia.

Wcześniej byłem zapracowanym handlowcem, a moja praca na etacie wiązała się z częstymi delegacjami w Polsce.

Nie miałem wtedy czasu dla rodziny, dla siebie, liczyła się tylko praca, awanse i pieniądze.

Od wczesnych lat od rodziców słyszałem tylko: "skończ dobrą szkołę i idź do dobrej pracy". I Tak zrobiłem. Myślałem, że najważniejsze to zapewnić swojej rodzinie pieniądze. I przyszedł dzień, kiedy szykując sie do kolejnego wyjazdu w niedziele, żona powiedziała mi : " chciałabym abyś nie wyjeżdżał ". Odpowiedziałem jej wtedy " to pomóż mi nie wyjezdżać " i stało się.

Pracując dalej na etacie, zaangażowałem się w 110% w marketing sieciowy i były to głównie weekendy. Po 11 miesiącach osiągnąłem wraz z zespołem poziom Perłowej Orchideii i zrezygnowałem z etatu na rzecz MLM.

Podjąłem decyzję, że robię ten biznes z rodziną i dla niej.

Dzisiaj jestem jednym z czołowych liderów struktury Rentierzy FM, jednej z najwiekszych grup uczących zasad sukcesu i wartości na całym świecie..

Zawsze marzyłem, aby mieć własną firmę, jednak poprzez strach oraz opinie innych odkładałem tą decyzje na później. Od kilku lat prowadzę własną działalność, w której wyznaję zasadę " Co dajesz to do Ciebie wraca ".

Wierzę w to, że każdy z nas ma do spełnienia określoną rolę na tym świecie, dlatego codziennie pomagam ludziom odkrywać na nowo swoje ogromne możliwości, które często w dzisiejszych czasch, u wielu osób zanikają.

Codziennie DZIĘKUJĘ za wspólne śniadania z Kasią i synkiem Tadziem. Uśmiecham się, zarażam swoją wytrwałością i entuzjazmem tych, których spotykam na swojej drodze.

Wiem, że wszystkim tym mogę się dzisiaj cieszyć dlatego, że podjąłem wtedy decyzję. Decyzję, która na zawsze odmieniła życie moje i mojej rodziny.

W końcu znalazłem firmę, którą stać na moje marzenia, dlatego właśnie z Fm World je realizuje.

 

Do zobaczenia na wspólnej drodze do sukcesu.

Marek Idzikowski

 

KATALOGI I FOLDERY
2021 © FM World. Wszelkie prawa zastrzeżone.