Małgorzata Korelin FM

Nazywam się Małgorzata Korelin (Gosia Korelin).  Zawsze pragnęłam w życiu takiej wolności i radości, by budzić się szczęśliwa i by chciało mi się chcieć – CHCIEĆ.   I stało się to blisko 4 lata temu, odkąd dołączyłam do grupy biznesowej - Struktura Rentierzy.Fm

Dzialam w najlepszej branzy MLM. Nie potrzebowałam kasy na start, jak w tradycyjnych biznesach - tu wystarczy telefon lub laptop i chęć zmiany swojego życia na lepsze, wartościowsze.

W tej branży nauczyłam sie zajmować sobą, uwolniłam od toksycznych znajomości, dbam o swój samorozwój, pozbyłam się ograniczeń w moim życiu. Podróżuję z firmą FM po całym świecie, wypoczywam w takich zakątkach świata jak Malediwy, Jordania, Singapur.

Moja doba zyskała kilka godzin więcej dziennie, bo nauczyłam się dobrze zarządzać swoim czasem.

Dzięki Firmie - Jeżdżę nowym luksusowym Mercedesem, który prosi tylko o paliwo i nie chce nic więcej. Nauczyłam sie żyć na wielką skalę. 

Generalnie teraz Ja pomagam innym ludziom zarabiać pieniądze i się odnaleźć w sferze finansowej, dbać o swoje zdrowie, urodę, uregulować nadwagę. Pomagam  ludziom, by ich życie było lepsze. a tym samym tworzę lepszą przyszłość dla siebie, córek i wnuków. Nigdy nie jest za pózno by zacząć.

Działam prawdziwie. Nie lubię ściemy. Widzę sens w tym, co robię.

Masz problem, napisz, znajdziemy rozwiązanie :)

 

 

 

KATALOGI I FOLDERY
2020 © FM World. Wszelkie prawa zastrzeżone.