Jan Bręczewski

Moja pasja to sport. Zrodziła się przez lata gdy byłem związany z piłką nożną i pływaniem. Możliwość wyjeżdżania za granicę na obozy i zawody obudziła we mnie kolejną pasję. Podróżowanie.

Długo zastanawiałem się jak mogę pogodzić moje pasje z życiem zawodowym. Jedyne rozwiązanie jakie znalazłem to bycie szefem dla samego siebie. Miałem wiele pomysłów jednak brakowało mi kapitału aby je zrealizować. Szukałem modelu biznesu, który pozwoliłby mi na zostawienia swojej firmy w dowolnym momencie i oddanie się swoim zainteresowaniom.

Dokładnie w dniu rozpoczęcia studiów dołączyłem do przedsięwzięcia, które stwarzało możliwości wyjątkowego stylu życia. Początkowa ciekawość i zainteresowanie przerodziły się w wyjątkową przygodę, która trwa do dzisiaj. A jest coraz ciekawiej.

Koncepcja jest prosta. Możesz mieć własny sklep internetowy z ofertą ponad 1400 produktów z różnych branż w cenach producenta. Możesz "na już" zarobić nawet kilkaset złotych sprzedając produkty. Możesz reklamować sklep internetowy i stworzyć sobie dochód rezydualny. Możesz wykorzystać trzy główne trendy w gospodarce: e-commerce, wellness oraz indywidualną obsługę klienta. To wszystko daje możliwość prowadzenia swojego biznesu zdalnie, ze smartfona lub laptopa. 

Aktualnie,  dzięki powyższym możliwościom cieszę się wyjątkowym stylem życia. Realizuję swoje pasje: sport i podróżowanie, bo mam na to czas i pieniądze. Dzielę się tym wszystkim z moją rodziną: żoną i dwojką dzieci. Wspólnie podróżujemy i spędzamy mnóstwo czasu razem. 

W ostatnich latach odwiedziłem takie miejsca jak Dubaj, Karaiby, Malediwy, wiele wysp w Indonezji, Singapur oraz mnóstwo europejskich krajów. Łączę podróżowanie z rozwijaniem biznesu, głównie w Azji. 
Obecnie zespół liczy dziesiątki tysięcy partnerów w ponad 20 krajach. 

Zacznij swoją przygodę już dziś i realizuj swoje pasje. Zawsze możesz liczyć na moje wsparcie!

Jan B Bręczewski

KATALOGI I FOLDERY
2021 © FM World. Wszelkie prawa zastrzeżone.