O mnie

Cześć mam na imię Paweł, mam trzydzieści kilka lat i przez całą dotychczasową karierę moje zainteresowania oscylowały wokół przywództwa, sprzedaży, produktywności i marketingu. Tak w 2009 roku trafiłem na polską firmę marketingu sieciowego FM World !

Być może jeszcze nie znamy się osobiście, ale skoro jesteś teraz na tej stronie i czytasz ten tekst, to prawdopodobnie mogę coś o Tobie powiedzieć.

Jeśli jesteś podobny do większości ludzi z mojego otoczenia, to jesteś osobą, która lubi wygrywać w życiu prywatnym i w biznesie. Dążysz do tego, aby rozwijać się, jako przedsiębiorca. Pragniesz, aby to, co robisz miało znaczenie i wywierało pozytywny wpływ na Twoje otoczenie. Chcesz dawać wartość innym ludziom, a jednocześnie tworzyć własny, wymarzony styl życia. 

Jednak wiesz, że nie zawsze wszystko idzie po Twojej myśli...

  • Ciągle jest więcej do zrobienia niż czasu, który masz do dyspozycji.
  • Martwisz się, że coś, co miało trwać tyko przez chwilę, stało się czymś stałym
  • Widzisz, że rynek i otoczenie ciągle się zmienia, pojawiają się ciągle nowe wyzwania
  • Widzisz ludzi, którym idzie lepiej, mają czas dla swoich bliskich i pieniądze na spełnianie marzeń
  • Twoja praca nie daje Ci satysfakcji, czujesz się niedoceniony  
  • Wynagrodzenie nie jest adekwatne do Twojego zaangażowania
  • Czujesz palącą potrzebę rozwijania swoich umiejętności i swojej wiedzy, bo wiesz, że to od nich zależy, w jakim miejscu będziesz za kolejne 3 czy 5 lat

Wiem, co czujesz, ponieważ kiedyś też byłem w takiej sytuacji…

Moje początki, jako przedsiębiorcy i lidera w FM World nie były łatwe. Byłem osobą raczej nieśmiałą i wszystkiego musiałem nauczyć się na własnych błędach. Nie miałem też pod ręką nikogo, od kogo mógłbym czerpać doświadczenie.

Odnalazłem w sobie cechy, które jak sądzę pozwoliły mi pójść na przód:

  • Palące pragnienie
  • Otwartość na wiedzę
  • Gotowość do pracy

Pomimo tego, że mój start nie był łatwy, to obecnie mam za sobą wiele lat sukcesów w budowaniu zespołów i w sprzedaży. Mój zespół konsumencko-sprzedażowy wygenerował kilkanaście milionów złotych sprzedaży w ciągu ostatnich kilku lat. Ten sukces zawdzięczam głównie sobie ponieważ przez całą dotychczasową karierę byłem skupiony na wspieraniu innych ludzi.

Pomagam w rozwijaniu nowych umiejętności, w pokonywaniu przeszkód na drodze do rozwijania własnego biznesu FM i w stawaniu się lepszym liderem. Dziś z perspektywy czasu wiem, że podjęcie współpracy z firmą FM World była jedną z moich najlepszych życiowych decyzji! Dzięki takiemu wyborowi czuję ogromną satysfakcję z życia rodzinnego i zawodowego.

Jednak do tej pory skala mojego działania była ograniczona głownie do zespołu, z którym bezpośrednio pracowałem. Teraz podjąłem decyzję, aby docierać do dużo większej grupy ludzi poprzez Internet.

FM WORLD to wielka przygoda, która na zawsze zmieniła moje życie.

 


Powodzenia w Twojej drodze na szczyt
Pozdrawiam,
Paweł Chudy

KATALOGI I FOLDERY
2021 © FM World. Wszelkie prawa zastrzeżone.