Michał Alczyszyn

Michał Alczyszyn ( ur. w 1994 r. w Warszawie ) - przedsiębiorca, lider Network Marketingu, autor książki " Jak osiągnąć sukces i cieszyć się młodością? " oraz " 100 lekcji do sukcesu ". Zaczął swoją przygodę z biznesem mająć kilkanaście lat, przez 5 lat zbudował biznes liczący kilkanaście tysięcy partnerów biznesowych generując przy tym setki tysięcy złotych obrotu miesięcznie w kilkunastu krajach. Obecnie skupia się na swoich pasjach, podróżach, rozwoju osobistym a także pielęgnowaniu bizensu i kreowaniu liderów.

Cele na przyszłość to być szczęśliwym człowiekiem, cieszyć się życiem i otaczać się gronem wspaniałych pzyjaciół. Jego motto " Nie trzeba być wielkim, aby zacząć, ale trzeba zacząć, aby być wielkim ".

Jeśli masz odwagę i ambicje to skontaktuj się ze mną, a pokażę Ci możliwości, wspólnie zaplanujemy drogę do Twojego sukcesu i będziemy konsekwetnie realizowali założone cele.

A więc do działa, na górze strony masz zakładkę " Dołącz do Nas " wypełnij ten formularz, a skontaktuję się z Tobą i podejmiemy działania, do usłyszenia! 

KATALOGI I FOLDERY
2021 © FM World. Wszelkie prawa zastrzeżone.