Kamil Cybul

Od 0 do Marketera: Moja Historia

Jak wyglądały początki mojej przygody z Network Marketingiem?

Dobrze pamiętam moment, w którym siedziałem na zajęciach podczas studiów Ekonomicznych w Poznaniu i przez głowę przeszła mi myśl:

„Uczę się zarządzać kapitałem, ale nie umiem na niego zarobić”.

Wtedy podjąłem trudną decyzję i wyjechałem w poszukiwaniu lepszego życia i zarobku poza granicami naszego kraju. Podpatrywałem swoje otoczenie, które masowo wyjeżdżało do Wielkiej Brytanii w nadziei na lepsze życie.

Presja tłumu zadziałała znowu, tak jak w przypadku pójścia na studia. Jak możesz się drogi odbiorco domyślić, nie odnalazłem tam swojej, życiowej drogi i wróciłem do Polski.

Czegokolwiek bym nie robił, efekt zawsze był ten sam – pieniądze, które zarabiałem nie były wystarczające na poziom życia, którego chciałem.

Wtedy nastąpił zwrot w moim życiu.

Do dziś jestem wdzięczny mojemu Tacie Krzysztofowi, który wziął mnie na poważną rozmowę i pokazał możliwości Network Marketingu, którym od jakiegoś czasu się zajmował.

Jak myślisz, czy od razu zaangażowałem się na 100%?

Oczywiście, że nie. Miałem milion obiekcji, a przede wszystkim swoje, niesłuszne przekonania na temat takiej formy zarabiania pieniędzy.

Zarejestrowałem się, ale działałem na pół gwizdka. Bawiłem się biznesem, dlatego wyniki nie były powalające.

Wszystko zmieniło się po wypadku moich rodziców. Chciałem za wszelką cenę im pomóc wrócić do zdrowia, ale także zachować płynność finansową.

Dopiero w tamtym momencie podjąłem decyzję: Albo teraz albo nigdy.

Oddałem całe swoje serce temu biznesowi i firmie FM WORLD. W przeciągu kilku miesięcy moje wyniki wzrosły o kilkaset procent. Wiedziałem, że niesłusznie oceniłem ten projekt i postanowiłem, że na nim oprę całe moje życie. 

Sukcesy były naturalną koleją rzeczy, ponieważ gdy na pierwszym miejscu stawiasz pomoc swojemu zespołowi, rośniesz najszybciej. Efektem tego był osiągnięty poziom Diamentowej Orchidei, który ukoronował moją pracę.

Dziś wiem, że jestem wolnym człowiekiem. Razem z moją żoną, bratem i rodzicami w dalszym ciągu rozwijamy firmę i pomagamy coraz większej liczbie osób stać się wolnym.

Czuję ogromną wdzięczność za wszystko co mnie spotkało i za ludzi, jakimi się otaczam.

W przeciągu 10 ostatnich lat system Rentierzy.FM pomógł niezliczonej liczbie osób wypracować stałe dochody.

Wchodząc w branżę Network Marketingu nie wiedziałem nic. Wszystkie uczyłem się metodą prób i błędów. Dziś mamy opracowaną całą strategię działania, którą dostaje każda dołączająca osoba.

Czy coś musi umieć? Nie, wystarczy, że chce czegoś więcej od życia. We wszystkim jej pomożemy.

Jeżeli dałem Ci do myślenia i chciałbyś ze mną porozmawiać o współpracy to śmiało napisz.

Znajdziesz mnie tu:

bit.ly/Biznes21

Do zobaczenia!

KATALOGI I FOLDERY
2021 © FM World. Wszelkie prawa zastrzeżone.