O mnie

W 1976 roku rozpoczęłam prace zawodową na etacie w państwowej instytucji i była absolutnie przekonana, że jest to najlepszy sposób na życie, utrzymanie rodziny oraz wypracowanie emerytury. Rzeczywistość jednak zweryfikowała brutalnie ten pogląd i okazało się, że tak jak w większości przypadków pracy w sferze budżetowej nie ma takich pieniędzy, które pozwolą realizować i spełniać marzenia.

Większość z nas zna te dylematy: kupić lepszy samochód czy pojeździć jeszcze starym, wyjechać na wczasy czy wyremontować mieszkanie. Kiedy usłyszałam o nowej formie zarobkowania, która daje poczucie bezpieczeństwa i dzięki pomocy udzielanej przez osoby wprowadzające do biznesu można liczyć na systematyczne wpływy na konto zdecydowałam się dodatkowo rozpocząć pracę w marketingu wielopoziomowym” .

W mojej decyzji niezwykle ważnym aspektem był fakt wypracowania stałego dochodu i realnego wpływu na poziom  życia na emeryturze. Zaczęłam uczyć się tego systemu od podstaw, aby mieć dużo do zaoferowania potencjalnym współpracownikom i klientom.

Dziś przedstawiam  innym możliwości jakie daje marketing wielopoziomowy i pomagam odnosić sukcesy tym, którzy dążą do lepszego stylu życia.. Zrozumiałam, że otwierają się dla mni nowe możliwości zarobkowe, gdyż system pomijając proces hurtowo-magazynowy oraz proces sprzedaży sklepowej zaoszczędzone środki przekazuje do sieci dystrybuującej produkty.

Zachętą też były dodatkowe aspekty takie jak dowolna pora dnia i dowolna ilość czasu, którą chce poświęcić  tej pracy. Ponadto otwierały się również możliwości kontaktów z ludźmi. Wyznaczyłam  sobie plan oraz cel i rozplanowałam kroki tak, aby małymi krokami zrealizować ten cel.

Wszystkie przeciwności jakie spotkałam po drodze potraktowałam jako wyzwania. Wiedziałam gdzie chcę iść (do czego zmierzam) i zaczęłam podążać za planem aby osiągnąć sukces! Moje marzenia zaczęły się spełniać a wszystkie  sukcesy i dobrą passę zawdzięczam  wytrwałości, cierpliwości i chęci pracy.  Sama decyduję kiedy mam pracować, wysokość dochodu zależy od wkładu pracy. Co najważnieejsze sama jest  panem swojego czasu i losu.

Pomagam osobom podejmującym ze mną współpracę, bowiem marketing wielopoziomowy to właśnie tworzenie zespołu i udzielanie wsparcia. Dzięki temu pojawiły się pierwsze sukcesy finansowe.

Jedyne co musiałam zainwestować w ten biznes to trochę czasu a przede wszystkim wytrwałość w dążeniu do celu. Moja historia z marketingiem wielopoziomowym trwa od 30 lat. Kiedy wtedy pojawił się u mnie Lider i pokazał sposób na zarabianie pieniędzy uznałam ten system za bardzo skuteczny finansowo i zaangażowałam się całym sercem w współpracę.

Dzisiaj nie pracuję już na etacie i dzięki własnej szybko rozwijającej się firmie mogę swoje marzenia przekształcać w rzeczywistość. Pomagam innym ludziom odnajdować w sobie mocne strony i patrzeć jak co roku na rok stają się lepszymi Liderami i poprawiają swój styl życia.

W marketingu wielopoziomowym najważniejsza jest dla mnie niezależność i możliwość rozwoju osobistego.

System ten daje każdemu równe szanse, jest dla grupy konsumentów kupujących produkty w konkurencyjnej cenie ale przede wszystkim dla ludzi, którzy chcą się rozwijać zawodowo i mieć wysokie zarobki. Trzeba tylko wyzwolić i wykształcić w sobie pewne potrzeby i umiejętności, a wtedy również Ty będziesz mógł realizować swoje marzenia.

Dziś jestem Liderem FM World z tytułem Złotej Orchidei, doświadczonym propagatorem marketingu wielopoziomowego, współpracuje z ludźmi zarówno w Polsce jak i na świecie. Wiem, że mój sukces jest sukcesem osób z którymi współpracuję ponieważ zadowolenie innych jest także moim zadowoleniem. Dlatego zawsze dokładam wszelkich starań by pomóc innym w ich drodze do sukcesu.

Zapraszam na stronę, znajdziesz tam bardzo duzo informacji https://perfumyfm.biz/

TELEFON/WathsApp   +48727907907

KATALOGI I FOLDERY
2021 © FM World. Wszelkie prawa zastrzeżone.