KRZYSZTOF CYBUL RENTIERZY.FM

Kim jestem? Inżynierem, biznesmenem, szkoleniowcem. Prawda. Ale za tymi określeniami kryje się coś więcej. Jestem człowiekiem aktywnym, spełnionym, żyjącym pełnią życia, czerpiącym ze swojej pracy nie tylko satysfakcję , ale także wymierne korzyści z jej rezultatów. Swoją zawodową aktywność związałem w 2005 roku z FM World. Buduję wraz z nowym, młodym, zaangażowanym zespołem nowatorski model systemu sieciowego, opartego o duplikację, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Nasze struktury z powodzeniem działają już w wielu krajach na świecie.  Jako zwolennik tezy, że wspólna praca szybciej zbliża do sukcesu niż osobna, włączyłem do niej także członków mojej rodziny: żonę i dwóch synów.

W 2014 roku uzyskałem Poziom Diamentowej Orchidei, a w 2016 – Jaspisową Gwiazdę FM WORLD. Jako pierwszy na świecie w firmie FM WORLD osiągnąłem poziom Ametystowej Gwiazdy. Głodny dalszych sukcesów, otwarty na kolejne wyzwania przygotowuję się do zdobycia Malachitowej Gwiazdy.

Wiem, czym jest cierpliwość i konsekwencja. W oparciu o nie wciąż poszukuję i szkolę ludzi, których łączą podobne wartości.

Myślę, że każdy chce widzieć wymierne, satysfakcjonujące efekty swojej pracy. Także, a może przede wszystkim – te finansowe.  Moja filozofia jest taka: pracujemy po to, żeby żyć pełnią życia, a dobry zarobek nam to po prostu umożliwia. To oczywiste, że satysfakcja finansowa rzutuje na inne dziedziny życia: podnosi jego komfort, pozwala czerpać z niego pełną garścią.

 System działania, poparty moim wieloletnim doświadczeniem, a wzbogacony Twoim rozwojem i pracą, będzie gwarancją naszych wspólnych, zawodowych, a zarazem finansowych osiągnięć.

Zapraszam do współpracy!

 

KATALOGI I FOLDERY
2021 © FM World. Wszelkie prawa zastrzeżone.