Apie įmonę

Esame vieni iš daugiapakopio marketingo (MLM) lyderių - prekių ženklu, kuris vienija žmones su aistra, neeilines asmenybes, tuos, kurie nori keisti savo gyvenimą ir ieško jame naujos kokybės. Tiekiame patrauklios kainos aukščiausios kokybės produktus tiesiogiai į Klientų namus be tradicinių prekybos tinklų pagalbos.

FM WORLD veikia greito vartojimo prekių (ang. FMCG, fast-moving consumer goods) srityje. Iš pradžių, 2004 metais Vroclave Artur Travinski (lenk. Artur Trawiński) įkūrė FM WORLD Polska (Lenkija), o jau po trijų metų - 2007 metais - dinamiško augimo užsienio rinkose dėka, buvo įkurta bendrovė FM WORLD. Šiuo metu mūsų produktus pažįsta ir vertina keliasdešimtyje šalių skirtinguose kontinentuose. Visame pasaulyje FM WORLD bendradarbiauja su daugiau nei 2 mln. Verslo Partnerių. Įmonė sudaro idealias sąlygas mikro-verslumo plėtrai, pvz. siūlo verslo paramą ir profesionalius mokymus.

Mūsų prekių ženklai:

Keliaukime kartu su mumis į nepaprastąją UTIQUE prekių ženklo šalį, kurioje karaliauja turtingos kompozicijos, taurieji aliejai ir geriausios formulės. Būtent čia jungiasi rafinuotumas, prabanga ir subtilumas, kurie tampa jausmus glamonėjančiu potyriu. Idealiai sukomponuoti kvapai atskleidžia gyvenimo grožį, harmoniją ir energiją. Prabangios puoselėjančios kosmetikos priemonės – tai įsimintina švelnumo ir poveikio intensyvumo sintezė. Pasinerkite į magiškąjį UTIQUE pasaulį!
Norime, kad mūsų oda kuo ilgiau išliktų įtempta, stangri ir išpuoselėta, o šypsena – spindinti. Viso pasaulio laboratorijose mokslininkai nenustodami triūsia tobulindami formules, kurių dėka tas noras neliks vien mūsų svajonių karalystėje. Kad jis būtų įgyvendintas pasitelkėme naujausias technologijas ir revoliucinius atradimus. Taip buvo sukurtas specializuotų kosmetikos priemonių prekių ženklas FONTAINAVIE. Tai yra mūsų patikrintas amžinos jaunystės receptas. Išbandykite ir įsitikinkite patys!
Stresas, oro užterštumas ir kintančios klimato sąlygos lemia, kad oda reikalauja ypatingo dėmesio. Dėl greito gyvenimo tempo dažnai pamirštame ja tinkamai pasirūpinti. Sukūrėme kosmetikos priemones, kurių kruopščiai išrinkti ir koncentruoti aktyvieji komponentai kiekvieną dieną maitins ir regeneruos Jūsų odą. Puoselėjama oda atgaus švytėjimą ir sveiką išvaizdą lyg po geriausių SPA procedūrų. Platus produktų asortimentas užtikrina kompleksišką priežiūrą, teigiamai veikia kūną bei dovanoja Jums malonias akimirkas.
Uoslė – vienas iš nepaprastai jautrių pojūčių. Kvapai verčia Jus prisiminti nuostabias vietas, įdomias situacijas ar Jums svarbius žmones. Būtent todėl kvepalai taip žavi - Jūs juos prisimenate labai ilgai. Kur beeitumėte, Jūs užpildote jais erdvę, kurioje jie bus juntami dar ilgai Jums išėjus. Štai kodėl jų dėka turėtumėte jaustis užtikrintai ir išskirtinai. Leiskitės į stebuklingą kelionę po kvepalų pasaulį, kad surastumėte savo nepakartojamą kvapą.
Makiažas yra žinomas jau nuo seniausių laikų. Atlieka taip daug skirtingų vaidmenų, kaip įvairialypė ir kintama gali būti moteris. Kartais pabrėžia grožį ir suteikia pasitikėjimo, kartais kuria visiškai naują įvaizdį, atitinkantį nuotaiką ir situaciją. Fantastiškos Federico Mahora kosmetikos dėka sukursite makiažą, kuris atitiks dabartines tendencijas. Nebijokite eksperimentuoti - žaiskite su spalvomis ir paverskite makiažą nerūpestingu žaidimu.
Profesionali plaukų priežiūra namų sąlygomis? Dabar tai įmanoma! Siekdami užbėgti už akių Jūsų lūkesčiams, sukūrėme prestižinę kosmetikos priemonių HAIRLAB seriją, kuri užtikrins Jūsų plaukams sveiką ir gražią išvaizdą. Turtinga sudėtis ir puikios, individualiems poreikiams pritaikytos formulės užtikrins, kad svajonės apie idealią šukuoseną taptų tikrove. Padovanokite savo plaukams tai, kas geriausia, o jie taps Jūsų gražiausia puošmena.
Pagrindine mūsų veiksmų motyvacija yra Jūsų poreikiai. Gyvename nepaprastai intensyviais laikais – kiekvieną dieną susiduriame su stresu, nuovargiu ir aplinkos užterštumu. Be to, pilnaverčiai, natūralūs produktai nėra lengvai pasiekiami, o greitas gyvenimo ritmas lemia, kad labai paprasta išsiugdyti blogus įpročius – nereguliariai maitintis, mažai miegoti ir nesportuoti. Todėl darome viską, kas įmanoma, kad NUTRICODE produktai suteiktų Jums galimybę atrasti gyvenimo balansą ir užtikrintų tinkamą organizmo funkcionavimą!
  NUTRICODE linijos sėkmės pagrindas yra naujoviškos maisto papildų sistemos, o svarbiausias jomis pagrįstas projektas yra novatoriška svorio mažinimo programa - FIT6! Sukurta žmonėms, norintiems sulieknėti natūraliu ir saugiu būdu. Garantuoja: 1,25 kg svorio metimas per savaitę, kūno apimties sumažėjimas, be „jo-jo” efekto, žymiai pagerėjusi savijauta, pasikrovimas teigiama energija, sveikos mitybos įpročių ugdymas.
Mėgaukitės AURILE kavos, arbatos ir šokolado skoniais, kurie gimė iš nepaprastos aistros ir profesionalumo. Ypač rekomenduojame mokslininkų sukurtas įvairiafunkcines kavos rūšis, kurios pasižymi ne tik puikiu skoniu, bet taip pat yra turtingos vertingais sveikatai elementais: vitaminais ir mineralais. Tuo pačiu, mūsų arbatos praturtintos gėlių žiedais ir natūraliais aromatais, kad galėtumėte kiekvieną dieną džiaugtis jų puikiu skoniu. Mūsų saldumynai, sukurti sujungus puikias receptūras ir geriausius ingredientus, yra puikus kavos ir arbatos priedas.
Kvepalai turi nepaprastą galią - skleidžia magiją. Dauguma mūsų, norėdami apsigaubti nepaprastų pojūčių migla, tiesia ranką link kvepalų buteliuko. Mes nusprendėme užbėgti įvykiams už akių ir sukūrėme prestižinę, unikalią kvapiųjų produktų liniją PURE HOME, kurios dėka mūsų išskirtiniai kvapai gali lydėti Jus kiekvieną dieną. Nuo šiandien paprasti namų ruošos darbai taps tikru malonumu, o visus namus užpildys kerintys kvapai.
Išpuoselėti, švarūs ir kvepiantys namai - tai vieta, kur visados norisi sugrįžti. Tam, kad tvarkymas taptų tikru malonumu, sukūrėme modernų prekių ženklą SMART&CLEAN. Tai aukščiausia kokybė ir šiuolaikiškas požiūris į namų tvarkymą. Profesionalūs produktai leis greitai ir lengvai pasirūpinti švara ir higiena. Kelias į tobulumą dar niekada nebuvo toks paprastas!

 

KATALOGAI
2024 © FM World. Visos teisės saugomos.